четвер, 3 листопада 2016 р.

УРОК МЕТЕЛИКА. ПРИТЧА.

урок бабочки

Одного разу в коконі з’явилася маленька щілина. Перехожий, який випадково проходив повз, довго стояв і спостерігав, як через цю маленьку щілину намагається вибратися метелик …
Минуло багато часу, метелик ніби залишив свої зусилля, а щілина залишалася такою ж маленькою. Здавалося, метелик зробив усе що міг, і що ні на що інше в нього не було більше сил …
Тоді перехожий вирішив допомогти метелику, він узяв складаний ножик і розрізав кокон. Метелик негайно вибрався. Але його тільце було слабким і немічним, його крила були прозорими і ледь рухалися.
Чоловік продовжував спостерігати, думаючи, що ось-ось крила метелика розправляться і зміцніють і він полетить. Але такого не сталося!
Залишок життя метелик волочив по землі своє слабке тільце, свої нерозправлені крила. Він так і не зміг полетіти…
А все тому, що чоловік, бажаючи йому допомогти, не розумів того, що зусилля для виходу через вузьку щілину кокона, необхідні метелику, щоб рідина з тіла перейшла в крила і щоб метелик зміг літати. Життя змушувало метелика з труднощами залишати цю оболонку, щоб він міг рости і розвиватися.
Іноді саме зусилля необхідні нам у житті. Якби ми могли  жити, не зустрічаючись з труднощами, ми були б обділені. Ми не змогли б бути такими сильними, як зараз. Ми ніколи не змогли б літати.
Я просив сил … А життя дало мені труднощі, щоб зробити мене сильним.
Я просив мудрості … А життя дало мені проблеми для вирішення.
Я просив багатства … А життя дало мені мозок і м’язи, щоб я міг працювати.
Я просив можливість літати … А життя дало мені перешкоди, щоб я їх долав.
Я просив любові … А життя дало мені людей, яким я міг допомагати в їх проблемах.
Я просив благ … А життя дало мені можливості.
Я нічого не отримав з того, про що просив. Але я отримав все, що мені було потрібно.

Ідея створення блогу.

Доброго дня.


Я - Колеснікова Олена Володимирівна, вчитель - дефектолог Комбінованого Комунального Дошкільного Навчального Закладу "Попелюшка" м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Мені спало на думку створити власну сторінку у глобальній мережі, щоб мої колеги, батьки моїх вихованців  та усі бажаючі могли поповнити і поглибити свої знання з основ дефектології, спеціальної психології, нетрадиційних та інноваційних технологій корекції психічного та емоційного розвитку дитини з особливими освітніми потребами, основ ейдетики, БАТ масажу. Для консультування батьків та колег стандартних 60  хвилин занадто мало, ця дивовжна наука потребує більшого! Я хочу, щоб мої колеги, батьки моїх вихованців  цікавились дефектологією  не тільки в межах дитячого закладу та робочого часу, але і за межами  стін. Я хочу передати досвід бачити світ очима дитини з особливими освітніми потребами.